Kuchnia azjatycka

Kuchnia azjatycka to dorobek wielu pokoleń kucharzy. Ma ona swą długą tradycję i ciekawą historię, a dla Chińczyków jest jednym z najważniejszych
skarbów narodowych. Dania azjatyckie to przede wszystkim wspaniała kompozycja smaku i aromatu, ale równie ważna jest kolorystyka i estetyka potrawy.

Dania typowe w kuchni chińskiej, to dania mięsno-warzywne, choć równie często kuchnia ta sięga po ryby, drób oraz skorupiaki. Czy wiecie, że Chińczycy nie solą ryżu (wszechobecnego w tej kuchni) ponieważ dzięki temu lepiej pasuje on do solidnie przyprawionych potraw i podkreśla jeszcze bardziej ich smak? W takie właśnie wspaniałe orientalne smaki chcemy Cię wprowadzić w „Chińczyku” – naszej kuchni azjatyckiej w Lublinie. Dzięki oryginalnym składnikom najwyższej jakości, zapewniamy niepowtarzalny smak naszym potrawom.

W miłej atmosferze naszego baru restauracyjnego oferującego kuchnię azjatycką w Lublinie, możesz zjeść szybki lunch, obiad z rodziną (mamy również krzesełka dla dzieci), czy spotkać się z przyjaciółmi. Atutem naszego lubelskiego chińczyka jest krótki czas przygotowania, a wielkość serwowanych dań zaspokoi największy głód. To wszystko znajdziesz w jedynym chińskim barze w centrum Lublina od godziny 9 rano do 4 w nocy. Wszystkim, którzy nie zawsze mogą do nas do dotrzeć, zapewniamy dowóz, aż do 4 w nocy, na terenie całego Lublina (bez stref ograniczających)!

 

Call Now Button